برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

تخمین قیمت اکانت کلش رویال

محاسبه قیمت کلش رویال طبق سال 2020

محاسبه و تخمین قیمت کلش رویال برخلاف قیمت گذاری روی اکانت کلش اف کلنز یا کلن کلش، آسان تر است. فقط فاکتورهایی که در زیر آمده است را نسبت به شرایط اکانت خود انتخاب کنید تا قیمت اکانت کلش رویال خود را دقیق محاسبه نمایید.

نحوه قیمت گذاری روی اکانت کلش رویال

وقتی که کمپانی سوپرسل اقدام به ارئه بازی کلش رویال کرد با استقبال شدیدی مواجه شد. به طبع کاربران این شرکت هم بیشتر شدند. درکل می توان گفت که بازی کلش رویال نسبت به کلش اف کلنز آسان تر است. چون درواقع پیچیدگی های کمتری هم دارد. اما باید در این بازی کاملا هوشمندانه عمل کنید.

قیمت گذاری روی اکانت کلش رویال به روشی که ما طراحی کرده ایم بسیار آسان است. امتحان کنید تا قیمت کلش رویال خود را محاسبه نمایید. فقط و فقط کافی است که از فیلدهای تعبیه شده، طبق شرایط اکانت خود، گزینه های مربوطه را انتخاب کنید.

قیمت گذاری کلش رویال به چه مواردی بستگی دارد

همانطور که گفتیم تخمین قیمت این مورد از موارد دیگر ساده تر است. درکل فاکتورهایی که برای محاسبه دقیق آن درنظر گرفتیم عواملی چون لول اکانت ، تعداد کارت های لجندری ، سطح آرنا و وضعیت تغییر نام اکانت شماست.

مرحله بعدی چیست؟

مرحله بعدی هم ساده است. بعد از اینکه اکانت کلش رویال خود را قیمت گذاری کردید نسبت به خرید یا فروش آن اقدام نمایید. خوشبختانه بازارکلش در این موارد هم برای شما تدارک دیده است. برای خرید انواع اکانت کلش در قسمت مربوطه کلیک کنید. برای فروش انواع اکانت های کلش خود نیز در همین قسمت کلیک کنید.

سخن پایانی

در این قسمت از سایت بازار کلش همراه شما بودیم با محاسبه قیمت اکانت کلش رویال. امیدواریم که برای شما کاربردی بوده باشد. حتما نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بالا