برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
مشکل عدم دریافت ایمیل در سرویس جیمیل از سمت بازی کلش

مشکل عدم دریافت ایمیل در سرویس جیمیل از سمت بازی کلش

شاید برای همه ما حداقل یک بار مشکل عدم دریافت ایمیل از طرف سایت های مختلف رخ داده باشد. واقعا در بعضی مواقع آدم رو عصبانی میکنند.
عموما مشکل عدم دریافت ایمیل بخاطر اطلاعات اشتباه و یا مشکلات مربوط به سرور است.
در این مقاله از بازار کلش ما مشکل عدم دریافت ایمیل از طرف بازی کلش را برای شما برطرف میکنیم.
باما همراه باشید… 🙂

تاریخچه مشکل عدم دریافت ایمیل در بازی کلش

کمپانی supecell سازنده بازی های جذاب کش اف کلنز و کلش رویال که مدتی است کاربران سراسر جهان را شیفته و سرگرم محصولات خود نموده، چندی است که اقدام به عرضه آیدی مخصوصی نموده که موجب افزایش امنیت حساب کاربران یا همان بازیکنان شده.

از این به بعد بازیباز ها دیگر دچار مشکلاتی از جمله چگونه حساب کاربری خود را در سیستم عامل های مختلف انتقال دهم یا لینک کنم و از این قبیل نخواهند شد.

این آیدی را سوپر سل آیدی می نامند و لازمه داشتن آن تنها یک ایمیل است.

نکته: را در نظر داشته باشید که ایمیل مورد نظر را بدرستی وارد کنید تا کد ثبت نهایی که برای ایمیل ارسال می شود را راحت تر دریافت و در سیستم وارد کنید.

در صورت عدم دقت کردن در وارد کردن ایمیل صحیح، با پیام زیر مواجه شده و سیستم ارسال کد به مدت حداقل 12 و حداکثر 24 ساعت قفل خواهد شد و تا آن موقع نمی توانید درخواست دیگری وارد کنید:

پیغام وارد کردن بیش از اندازه ایمیل اشتباه
مشکل عدم دریافت ایمیل – Fix sync errors with the Gmail

برای جلو گیری از بروز مشکلاتی از این قبیل، ابتدا نوجه داشته باشید که اگر در ایمیل وارد شده حروف بزرگ، کوچک و یا شماره وجود دارد، حتما بصورت صحیح، درست و با رعایت همان کوچک یا بزرگ بودن حروف و حتی شماره ها وارد شود.

نکته: برای نوشتن صحیح سرور ایمیل نیز پا بر جا است. مثلا @yahoo.com یا @gmail.com صحیح است و نه @yaho.com یا @gmale.com.

حال سوال دیگری برای بعضی از کاربران بازی پیش می آید که اگر ایمیل را بصورت صحیح وارد نموده و درخواست خودمان را نیز با موفقیت ارسال کردیم، با این حال کد تاییدی برای نیامده. در آن صورت چه باید کرد؟

در پاسخ باید گفت که امکان دارد کد دریافتی بجای آمدن در قسمت پیام ها دریافتی ایمیل، در قسمت دیگری مثلا تبلیغات، inbox و یا هرز نامه ها یا spam آمده باشد. پس حتما در صورت بروز مشکلاتی از این قبیل، اولویت با چک کردن تمام قسمت های گفته شده در ایمیل بوده و حتی المقدور از فرستادن درخواست مجدد کد تایید خودداری نمایید.

نکته: مطابق مطلب گفته شده در فوق، باز یاد آور می شویم که، به یاد داشته باشید که در صورت اشتباه وارد کردن کد تایید در سیستم،سیستم ورود به بازی به مدت مقرر 12 الی 24 ساعت قفل خواهد بود.

در این مقاله به حل مشکل عدم دریافت ایمیل از طرف بازی کلش پرداختیم. مشکلی که شاید برای هرکسی پیش بیاید. البته در اکثر مواقع مشکل از اشتباه وارد کردن ایمیل است. اما به یاد داشته باشید که در این مواقع حتما پوشه اسپم خود را نیز در قسمت inbox جیمیل خود، بررسی نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا