برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
رفع اشکالات و مشکلات آپدیت و معرفی چند نیروی جدید

رفع اشکالات و مشکلات آپدیت و معرفی چند نیروی جدید

مدتی بود که از سایت رسمی کمپانی سازنده Clash of Clans خبری مبنی بر وجود اشکال در سیستم داخلی و Maintenance بازی منتشر شده بود که چندی است که کمپانی سازنده این بازی نه تنها این ایرادات و مشکلات را برطرف کرده، بلکه با آپدیت های هرچند جزئی ولی نو و تازه خود در هر چند وقتِ بازی خود را بیش از پیش در نزد طرفداران بازی و حتی دیگر کسانی که حتی یک بار این بازی را تجربه کرده اند به چشم آورده. ممکن است حتی بسیاری از بازکنان متوجه این ایرادات نشده باشند ولی Suoercell با رفع این ایرادات و یا به اصطلاح Bug های بازی بازم هم نشان داد که در تلاش است که بازی تقریبا بی نقص و با کیفیتی مطلوب عرضه کند.

از ایراداتی که این کمپانی در صدد رفع آن ها برآمده :

• رفع مشکل Magic Item های گمشده و یا حتی نامریی در Builder Base.
• رفع سایه ناپدید شده Inferno Dragon.
• رفع مشکل رنگ بندی های اشتباه در سربند های Archer ها درLevel 9.
• رفع مشکل صفحه Welcome Back که نمایشگر زمان نبود شما بوده.
• مخفی کردن گزینه “Change Scenery” در زمان ارتقای تاون هال (Town Hall) یا حتی سلاح اصلی کلن.
و مشکلاتی از این قبیل.

از دیگر تغییراتی که کمپانی در بازی Clash of Clans انجام داده، انجام تغییراتی برای قوی تر شدن و استفاده بهتر از Super Troops بوده. برای مثال:
• کاهش مدت زمان آزاد شدن یک Super Troop از 7 روز به 3 روز. علاوه بر آن پس از آزاد شدن آن نیرو، دست شما برای انتخاب دیگر Super Troop ها آزاد است و دیگر در قبال ارتقای آن نیروی سابق آزاد شده مختارید.
• در تکمیل مورد فوق باید گفته شود که با کاهش زمان آزاد سازی این نیرو ها، مبلغ آزاد کردن آن هم کاهش می یابد به 25,000 اکسیر.
• شما حق داشتن تا دو Super Troops را در هر بار آزادی دارید. پس اگر آرزوی استفاده از دو نیروی Super Witch و Super Wall Breaker را بدون متکی بودن به Clane Castle را داشتید، آرزوی شما برآورده شده.
• همچنین نسخه ابتدایی Troop ها میتوانند در کنار نسخه Super Troop خود به نبرد با حرفان شما بپردازند. دیگر طراحی استراژی با چنین ترکیبی به عهده قوه تخیل شماست.

از دیگر تغییرات اجرا شده در بازی، گزینه ای از زیر شاخه های گزینه Magic Item هاست. اسم آن Super Potion است و با در اختیار داشتن این گزینه، شما میتوانید بدون صبر برای بدست آوردن Dark Elixir کافی برای آزاد سازی Super Troop ها، این نیروها را آزاد کنید. هر Super Potion امکان آزاد سازی یک Super Troops را دارد. البته امکان فروش این گزینه را هم در اختیار دارید که 300 طلا (Gem) می باشد.

معرفی Super Valkyrie:

این نیرو از تازه ترین نیروهای معرفی شده نسخه Super Troops است.درواقع این نیرو نسخه تقویت شده، عصبانی تر و مخرب و کارآمد تر Valkyrie است.
همانند همتای کمتر قدرتمند خود تبری عظیم در اختیار دارد و همچنین ید طولایی در خراب کاری و نابودی در مبارزه علیه دشمنان شما که علاوه بر صدمه زدن های مخرب خود به نیروهای دشمن، در صورت از پای در آمدن این نیرو یک Rage Spell آزاد می کند که همانند یک داروی تقویت کننده برای نیروهای شماست که نه تنها انتقام مرگ اون بگیرند، بلکه نبرد را در بهترین شرایط به پیروزی برسانند.
با نابودی کامل نیروهای دشمن. البته باز هم استفاده مناسب از این نیرو هم همانند دیگر نیرو ها نیاز استفاده از آن در یک استراتژی موثر و قوی است که آن هم قوه ی تخیل شما را می طلبد.

در جدول زیر، شرایط و مشخصات این نیروی پر قدرت را مشاهده میکنید.

هزینه رساندن نیرو به نهایت قدرت
Super Cost
فضای سکونت
Housing Space
نهایت زمان اتمام تعلیم
Training Time
هزینه تعلیم
Training Cost
نهایت سطح قدرت
HP
نهایت صدمه رسانی
DPS
سطح
Level
60k دارک اکسیر203دقیقه و 45ثانیه475 دارک اکسیر20002507
60k دارک اکسیر203دقیقه و 45ثانیه550تا23003008

امید است که با خواندن این مقاله و شناخت و استفاده مناسب از این گزینه ها ونیروها و همچنین نصب آخرین نسخه این بازی که دارای کترین مشکل و بهترین کیفیت است، بهتر از همیشه از آن لذت ببرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا