برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
تاون هال 13 | تحلیل و بررسی تان هال 13 کلش اف کلنز

تاون هال 13 | تحلیل و بررسی تان هال 13 کلش اف کلنز

مطمئنا با هر آپدیت کلش اف کلنز مثل روی کار آمدن تاون هال 13 همه کاربران هیجان زده خواهند شد. این هیجان با معرفی تان هال جدید بازی کلش اف کلنز توسط کمپانی سوپرسل، یعنی تاون هال 13 بیشتر از همیشه شد.
با ما همراه باشید تا یکی از بهترین آپدیت های کلش اف کلنز را تحلیل و بررسی کنیم. 🙂

از آخرین آپدیت هایی که از طرف کمپانی برای بازی محبوب کلش اف کلنز آمده، تاون هال 13 است.

آپدیتی که با خود امکانات نو، نیرو های جدید و پر قدرت و همچنین مکان های بهتری دارد. در این آپدیت در تلاشیم که به معرفی این آپدیت، امکاناتِ به همراه آن و همچنین چند نکته ارزشمند در مورد استراژی هایی که میتواند برای شما پیروزی به ارمغان آورده و همچین قدرت دسترسی به امکانات بالا را به شما دهد. با ما همراه باشید.

ویژگی های جدید تاون هال 13

فضا و تم تاون هال13

فضای این آپدیت زمستانی و برفی است که ممکن است یادآور بخش هایی از سریال Game of Thrones برای بسیاری از طرفداران بازی و همچنین خودِ سریال باشد. تم برفی و یخبندان مانندی که میتواند شما به یاد زمستان های کشور های سرد سیر بی اندازد. چیزی که میتواند در نوع خود جالب باشد.

نیرو ها و امکانات

پس از معرفی این آپدیت به کاربران، با قهرمان رویال (یا به انگلیسی Royal Champion) آشنا خواهیم شد که از نیروهای تازه و قدرتمندی روبرو هستیم که از نیروهای تازه این آپدیت و همچنین ScatterShot که از نیروهای دفاعی تازه نفس در آپدیت تاون هال 13 است.

از دیگر امکانات آپدیت، Siege Barracks نام دار که نوعی Siege Machine است که به تقویت نیروهای دفاعی می پردازد. و برای کاربرانی که از تاون هال 12 بعد خواهان آپدیت آکانت خود و سرزمین خود هستند، یتی (به انگلیسی Yeti) بعنوان یکی دیگر از نیروهای تازه نفس و تازه اضافه شده به این بازی در اختیار آنها قرار میگیرد.

از این نکته نگذریم که برای حمله و همچنین دافع ما نیروی تازه ای از Dark Elixir داریم به نام Giga Inferno، که در 5 سطح (به انگلیسی Level) برای ارتقا که در هر سطح بیشتر از سطح قبل آماده ذوب و نابود سازی نیروهای متجاوز است.

البته نیروهای دیگری هم برای دفاع و حمله در بازی متناوب با تم و فضای زمستانی تاون هال برای کاربران تدارک دیده شده است و نیروهای معرفی شده تنها جزوی از آنها خواهند بود.

تان هال 13

استراتژی های دفاعی و حمله

همانطور که میدانید، Farming Base ها، تقریبا حافظ تمامی منابع شما هستند. و نقش اساسی در ارتقای ساختمان هایی که می سازید و نیروهایی که می آورید دارند. پس بدیهی است که باید از آن ها حفاظت درست و بجا در مقابل متجاوزها شود چرا تقریبا بیشرین حمله ها به آن میشود.

در مورد Map War ها، میتوانید ساختمان های گوناگون خود را به ترتیب درصد مقاومت و همچنین اهمیت آن در شکست یا پیروزی شما، بعد از چندین بار بررسی در مکان های درست و با حفاظت های مناسب قرار دهید که این گاهی بستگی به آزمون و خطا و از همه مهم تر به خلاقیت شما بستگی دارد.

بسیار خب. این هم از تحلیل و بررسی تاون هال 13 که به آن پرداختیم. منتظر دیگر تحلیل های ما باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا