برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
تاون هال 6 | موشکافی تاون هال ششم

تاون هال 6 | موشکافی تاون هال ششم

در این قسمت از تحلیل و بررسی هایی که در مورد بازی کلش اف کلنز انجام میدهیم به سراغ تاون هال 6 رفتیم. در این مطلب ما تمام نکات و ترفند های تاون هال 6 را پوشش داده ایم. در این بخش ما به ترفندهای حفظ منابع و بهترین مپ وار ها و مپ کلش تاون هال 6 نیز خواهیم پرداخت.
با ما همراه باشید 🙂

قبل از بررسی تاون هال 6

در این مقاله، در تلاش هستیم که بهترین استراتژی برای قدرتمند نگاه داشتن Clane خود در آپدیت تاون هال 6 و یسری توضیحات مکمل به دنبال آن خدمت شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید:

نکته: نکات گفته شده برای آپدیت های دیگر بازی کلش نیز کاربردی است.

در ابتدا بایستی به موضوعی پرداخته شود که ممکن است تبدیل به گزینه ای حیاتی برای برد یا شکست اساسی شما باشد، Map Builderhallhall . سازه ای که گاهی به صورت آماده ولی نه چندان رایگان میتوانید بدست آورید و گاهی می توانید آن را بسازید که البته این هم بعبارتی با اصلاح خون دل خوردن همراه است. در کل Builderhall همان اعمالی است که شما برای تقویت Clane خود انجام میدهید.

Map Builderhall در کنار Base که تقریبا در یک درجه اهمیت هستند، میتوانند Clane شما را با نیروها و سازه هایی که برای Clane خود میسازید تقویت شده تحویل شما دهد و در واقع وقتی گفتیم بصورت آماده میتوانید آن را تهیه کنید منظور این بوده که شخصی زمان گذاشته و Clane پرقدرتی ساخته و برای درآمد زایی آن را به فروش گذاشته، که البته باید به یاد داشته باشید که در صورت خرید این Map حتما کمی آن را تغییر داده و تقویت کنید.

چرا که زمان ساخت آن و همچنین میزان قدرتمندی آن و منابع مشخص نیست و ممکن است توجه متجاوزان و حریفان قوی تری را به سمت خود بکشاند.

Builderhall برای ارتقا ، شیش سطح ارتقا دارد که با بدست آوردن منابع مناسب شما قادر به ارتقای آن هستید. و میتوانید قدرت دفاعی و سازه های خود را تا شش سطح تقویت بنمایید.

نکاتی برای چیدن استراتژی برای تقویت مپ کلش:

اگر چینش Multie Mortar و Roaster بدرستی انجام شود، بازیکنان متجاوز به Clane شما تقریبا تجت هیچ شرایطی نمیتوانند از Witch برای تخریب سازه های شما اسفاده کنند.

استفاده بجا و مناسب از دیوار ها میتواند سرنوشت نبرد را به نفع شما تغییر دهد، چرا که حمله کنندگان زمان زیادی برای تخریب آن ها صرف میکنند و شما میتوانید از نیروهای دفاعی در بالای دیوار و یا حتی هدایت نیروهای مبارز به سمت آنها قبل از ورود دشمن به Base یا Clane نابود کنند. البته Max بودن دیوار های دفاعی و نیروهای محافظ از آن هم به همان اندازه اهمیت دارد.

باید Map خود را طوری به تقویت کنید که دسترسی دشمن حتی به کمک تونل هم سخت شود برای مثال چنین فضایی:

در پایان بهترین Map یا طرحی میتواند بهترین باشد که سازه های آن فارق از تعداد حمله های شده به آن کم ترین صدمه را متحمل شده باشد.

در این مقاله سعی کردیم بهترین تحلیل و بررسی را برای تاون هال 6 برای شما به ارمغان بیاوریم.
مثل همیشه درصورت داشتن هر سوال و یا پیشنهاد یا انتقادی آن را در قیمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا