برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
تاون هال 8 از سیر تا پیاز

تاون هال 8 از سیر تا پیاز

در این مقاله آموزشی به بررسی تاون هال 8 خواهیم پرداخت. با هر بار آپدیت شدن بازی کلش اف کلنز از سمت سوپرسل شاهد تغییراتی بوده ایم. با روی کار آمدن تان هال 8 نیز امکانات گسترده ای به کلش اف کلنز اضافه شد. پس با ما همراه باشید تا مو به مو تاون هال 8 کلش اف کلنز را بررسی کنیم.

مقدمه

تاون هال 8 (به انگلیسی Town Hall 8) ازسشری آپدیت های بازی محبوب کلش اف کلنز ( به انگلیسی Clash of Clanes) است که گاهی بسته به فضا،محیط و جزئیات آن می تواند در نطر بازیکنان این بازی محبوب متفاوت جلوه مند.

در این مقاله سعی در معرفی این تاون هال و برخی استراتژی و حتی معرفی چند مپ (به انگلیسی Map) مناسب داریم.
پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

معرفی فضای تاون هال 8 (Town Hall 8)

در حقیقت فضای این تاون هال تفاوت چندانی از نظر نیرو ندارد، ولی سازه The Battlement از نظر محیطی و ارتفاع به نسبت به آپدیت های قبل از آن گسترده تر خواهد بود. و همچنین Golden Pillars به دیواره جلویی چسبیده و تبدیل به سنگ خواهد شد. دود کش ها هم از سازه ها حذف شده و بنابراین هیچ گونه دودی از هیچ سازه ای بیرون نمی آید.

استراتژی لازم در مپ تاون هال 8

به یاد داشته باشید در این تاون هال، مپ های تروفی(به انگلیسی Throphy) و دفاعی (به انگلیسی Defence) در مرکز مپ قرار دارند. پس با افزایش دادن نیرون های دفاعی و جایگذاری مناسب آنها در کنار منابع، می توانید در هر حمله کمترین خسارت را از بای از دست ندادن منابع داشته باشید. البته به یاد داشته باشید که نوار سلامتی هر نیروی دفاعی به چه اندازه است.
مپ های آورده شده، نمونه هایی از گفته های فوق را نشان میدهند:

مپ تان هال 8
جدیدترین مپ تاون هال 8

در مپ وار ( به انگلیسی Map War) با برپایی یک سیستم تله گذاری مناسب و جایگذاری بعضی از سازه ها و نیروه ها میتوانید از Clane خود به درستی محافظت کنید. همچینین با جایگذاری توپ های تسلا (به انگلیسی Tesla) و ترکیب آن یا همان سیستم تله گذاری میتوانید حریف را گمراه کرده، به تله انداخته و نابود کنید.

نمونه نکته فوق را در مپ وار زیر مشاهده میکنید:

مپ وار تاون هال 8

مپ ها و بیس (به انگلیسی Base) های اینترنتی آماده

اخیرا در سایر سایت های درون اینترنت، مپ های آماده ای وجود دارند که از نظر سایر کاربران بازی مقرون به صرفه است، و کاربران وسوسه می شوند که از آن ها استفاده کنند.

چرا که بنظر قدرتمند و مستحکم بنظر میرسد. این هم یک نکته مثبت است و هم منفی، نکته مثبت آن در آماده بودن آن است و نکته منفی آن در اینترنت بودن آن.

بهترین راه حل در تغییر ساختاری هرچند جزئی است چرا که با افزایش دریافت این مپ های آماده، بسیاری از کاربران و بازیکنان حرفه ای که نقاط ضعف این مپ ها را شناسایی کرده اند، به قصد نابودی کامل Clane و تصاحب هرچه بیشتر منابع شما به شما حمله میکنند.

پس اگر درصدد استفاده از این Map یا Base های آماده برآمدید، بیاد داشته باشید که در وحله اول، گول ظاهر زیبا و دل فریب آن را نخورید. چرا که ساختار دفاعی آن مهم است نه ظاهر، به تاریخ ساخت آن توجه و منسوخ بودن یا نبودن آن را بررسی کنید، امکانات آن را نیز از نظر نیاز خود، میزان سلامت و قدرتمندی نیروها و سازه های آن و نکاتی از این قبیل توجه کنید، از همه مهم تر به تمام جزئیات Clane قبل از کپی کردن آن دقت شود و حتی در صورت قدرتمند بودن آن یا به اصطلاح همچی تمام بودن آن حتما پس از کپی کردن شروع به اصلاح آن نمایید.

در این مقاله سعی کردیم شما را با تکنیک های لازم برای تاون هال 8 آشنا کنیم.
مثل همیشه اگر سوال، انتقاد یا پیشنهادی دارید خوشحال می شویم که آن را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. 🙂

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا