برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
تاون هال 9 آخرین بررسی های 2020

تاون هال 9 آخرین بررسی های 2020

آپدیت تاون هال 9 ، یکی از سری آپدیت هایی است که سوپرسل (به انگلیسی Supercell) کمپانی فنلاندی سازنده بازی محبوب و پر طرفدار کلش اف کلنز (به انگلیسی Clash of Clans) است که در اختیار کاربران این بازی قرار گرفته. در این مقاله سعی در معرفی ویژگی های این آپدیت، تاثیر آن بر سایر شخصیت های بازی دارد و اضافه برآن، نکاتی در مورد این آپدیت نیز خواهیم گفت.

ویژگی های آپدیت تاون هال 9

پس از آپدیت بازی به تاون هال 9، بازی به آکانت شما 4,200 Hit Point خواهد داد. هزینه ارتقا به مدت محدود 10 روز 3,000,000 خواهد بود و پس از اتمام مهلت ارتقا به آکانت شما 929 Exprience داده می شود.

در این آپدیت شما قادر به ذخیره مقداری از منابع خواهید بود که نام و مقدار آن را در ادامه خواهیم گفت:
Gold: 1,000,000
Elixir: 1,000,000
Dark Elixir: 10,000
این آپدیت به شما امکان ساخت 13 سازه اضافه بر تعداد معمول سابق (101 سازه) را می دهد.

نکته: این سازه ها شامل تله (به انگلیسی Traps)، 5 Builder’s Huts و خودِ تاون هال هم می شود.
25 دیوار به Clane شما اضفه خواهد شد.

سازه ها، نیروها به همراه تعداد و آخرین سطح ارتقای آنها:

در ادامه ی مقاله از دسته های سازه های مربوط به منابع (به انگلیسی Resource Buildings)، سازه های نیروهای مباز (به انگلیسی Army Buildings) ،سازهای دفاعی (به انگلیسی Defensive Buildings)، نیروهای ساده (به انگلیسی Regular Troops)، نیروهای تاریکی (به انگلیسی Dark Troops)، تله ها (به انگلیسی Traps)، طلسم ها (به انگلیسی Spells) و در نهایت نیروهای اصلی (به انگلیسی Heroes) را در جدول زیر به صورت تعداد آن ها و آخرین سطح اتقای آن ها در بازی نمایش می دهیم:

1) سازه های مربوط به منابع

آخرین سطح ارتقاتعدادنام سازه
126Elixir Collector
114Elixir Storage
126Gold Miner
116Gold Storage
62Dark Elixir Drill
6Dark Elixir Storage
5Builder’s Huts

2. سازه های دفاعی

آخرین سطح ارتقاتعدادنام سازه
115Cannon
116Archer Tower
74Mortar
74Air Defence
74Wizard Tower
52Air Sweeper
74Hidden Tesla
32X-Bow
10250Wall

3. تله ها

آخرین سطحتعدادنام سازه
66Bomb
6Spring Trap
44Air Bomb
34Giant Bomb
24Seeking Air Mine
32Skeleton Trap

4. نیروهای ساده

آخرین سطحنام نیرو
6Barbarian
6Archer
6Giant
5Goblin
5Wall Breaker
6Balloon
5Wizard
4Healer
4Dragon
2P.E.K.K.A

5. نیروهای دارک

آخرین سطحنام نیرو
5Minion
5Hogrider
4Valkyrie
4Golem
2Witch
2Lava Hound

6. نیروهای اصلی

آخرین سطحنام نیرو
30Barbarian King
30Archer Queen

اهمیت اولویت ارتقا دادن

حال که امکانات و نهایت سطح ارتقای آن ها را در این آپدیت شناختیم، باید بدانیم که برای ساخت یک Clane قدرتمند و تقریبا بی نقص اولویت ارتقا سطح با چه امکانات یا نیروهایی است. در ادامه 4 تا از امکانات آپدیت را برای ارتقا پیشنهاد میکنیم:

Queen

در ابتدا queen نیرو ای است که می تواند ارتقا یابد، چرا که از نیروهای جدید و همچنین بسیار قدرتمندی است در این آپدیت کسب نموده، حمله های اون برای حریفان شما مخرب بوده و ممکن است حتی تبدیل به کابوسی برای نیروهای دشمن شود و با ارتقا بجای او می توانید در نبرد های بسیاری با کمکش به پیروزی برسید چرا که با هر ارتقا قوی تر و قدرتمند تر از قبل خواهد بود.

Spell Factory

تنها نیرو ها نیستند در هر مبارزه علیه حریفان شما برای شما پیروزی به ارمغان می آورند، بلکه استفاده از طلسم های گوناگون مخصوصا Dark Spell و Freeze Spell برای پیشبرد نبرهایتان و کسب پیروزی میتوانند مفید واقع شوند. البته که می توانید با ارتقای این سازه موفق به کسب Elixir و Spell های مفید و بیشتری شوید و سرنوشت نبرد ها را به نفع خود عوض کنید.

نکته: به یاد داشته باشید که در زمانیکه این سازه در حال ارتقاست، نمی توانید از طلسم ها یا حتی Elixirها استفاده کنید. پس در هنگام هرگونه ارتقایی در این گونه سازه ها، از انجام نبرد فاصله گرفته و به مبارزه نپردازید.

Labratory

اهمیت این سازه در ارتقای نیروهای شماست و این به معنای این است که شما با نیروهای کم یا کم قدرت که نمیتوانید جنگ را برنده شوید. پس به یاد داشته باشید که علاوه بر نکته بالا در مورد طلسم ها، سطح قدرت نیروها هم اهمیت زیادی دارد. از آن جایی که این سازه همیشه درحال ارتقا دادن است پس میتوان این سازه را از اولویت های بالای ارتقا دادن برشمرد. چرا که هرچه بیشتر ارتقا یابد سریع تر نیز میتواند به نیرو ها و سایر امکانات مربوطه قدرت برساند.

Clan Castle

تفاوت این سازه با مورد قبلی می تواند در نیرو دادن همزمان به نیروهای دفاعی و تحاجمی است. پس این سازه هم به نوعی اهمیت زیادی دارد. و می تواند در سه ستاره کردن نبرد ها به شما کمک بسیاری کند.

نکته: به یاد داشته باشید که در زمان تعمیر این سازه ممکن است عملکرد زیاد مطلوبی نداشته باشد.

بسیار خب این هم از مقاله بررسی تاون هال 9 از سری بررسی های آپدیت های بازی کلش اف کلنز. امیدواریم که برای شما مفید به فایده بوده باشه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا